Hakkımızda

Nokta Bilgisayar Sistemleri ve Dış Ticaret A.Ş.

1995 yılında İstanbul’da kurulan Nokta Bilgisayar, bilişim sektöründe hizmet veren %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Kuruluş amacı Türk bilgisayar sektöründe nitelikli ve kaliteli çözümleri; her biri konusunda uzman olan profesyonel personeli ile mali ve ticari işletmelerin kullanımına sunmaktadır. Sürekli gelişen kadrosuyla yurt çapında hizmet veren Nokta, sahip olduğu referanslarla başarısını kanıtlamıştır.

Yazılım konusunda Türkiye’de en çok kullanıcısı bulunan LİNK Programlarının satışı ve satış sonrası hizmet konusunda rakipleri arasında lider olan Nokta, bu hizmetleri kullanıcılara LİNK GÜNEŞ SİSTEMİ YETKİLİ SATICISI, LİNK ÇÖZÜM ORTAĞI, LİNK DESTEK MERKEZİ, LİNK KLASİK SERİ YETKİLİ SATICISI, LİNK YENİ NESİL YETKİLİ SATICISI, LİNK EĞİTİM MERKEZİ unvanlarıyla sunmaktadır.

Çalışma Sistemimiz

Türkiye’de kaliteli yazılım ürünlerine duyulan ihtiyacı göz önünde tutan Nokta, 1998 yılında bir yeniliğe imza atarak, kendi içinde bir yazılım ekibi kurmuştur. Bu ekiple birlikte yurt içi pazarına yönelik ticari yazılım üretimini gerçekleştirmeye başlamış olup bu konuda başarılı çalışmalara ve projelere imza atmıştır. Bilgisayar sektöründe, ticari yazılım konusunda pek çok başarıya imza atan Nokta, aynı zamanda donanım konusunda da pek çok firmaya danışmanlık ve satış hizmeti sunmakla birlikte, nitelikli sistemlerin kurulmasında firmaların tercihi durumundadır.

Nokta, LİNK GÜNEŞ YETKİLİ SATICISI, LİNK YENİ NESİL SATICISI, DESTEK MERKEZİ ve ÇÖZÜM ORTAĞI gibi hizmetlerin yanında, MICROSOFT SATIŞ NOKTASI, IBM, HP, SATIŞ NOKTASI ve çok sayıda OEM markanın satış öncesi danışmanlık, satış ve satış sonrası destek ve bakım hizmetlerini de vermektedir.